كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
اخباربرگزاری گردهمای مدیران بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان های ملی و سازمان های جهاد کشاورزی استانها گردهمایی سالانه مدیران بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان های ملی و سازمان های جهاد کشاورزی استانها در تاریخ 20 و 21 بهمن ماه در بندرعباس برگزار گردید.  در این گردهمایی جناب آقای دکتر درگاهی مدیر کل محترم دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات ضمن خیر مقدم به میهمانان به تبیین سیاست ها و برنامه های دفتر در سال آتی پرداختند. ایشان با مرور اقدامات سال جاری مدیران بازرسی ، کاستی ها و نقاط قوت و ضعف عملکرد آنان را متذکر شدند و راهکارهای بهبود عملکرد در این حوزه را به تفصیل بیان داشتند.
یکی از میهمانان این گردهمایی جناب آقای مهندس حیدری پوری رئیس محترم سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان بودند که به تبیین برنامه های سازمان جهاد کشاورزی استان و ظرفیت های کشاورزی استان پرداختند. در این گردهمایی جناب آقای مهندس جلالی معاون محترم وزیر و رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور به ایراد سخنرانی پرداختند . ایشان فرمودند: براساس لایحه برنامه ششم، طرحهای جنگلداری شمال کشور که قرارداد آن خاتمه می یابد تمدید قرارداد نمی شود و مابقی قراردادها هم بر همین اساس ساماندهی خواهد شد و اختلافاتی که پس از اجرای مقررات ملی شدن و کمیسیون های ماده واحده و شعبات ویژه ناشی از میزان اراضی ملی و مستثنیات اشخاص وجود دارد به استناد ماده 54 قانون رفع موانع تولید، توسط واحدهای شهرستاتی و استانی جهاد کشاورزی و منابع طبیعی قابل بررسی و حل اختلاف خواهد بود. ایشان تاکید کردند که صیانت و حفاظت از عرصه های ملی باید با محوریت مشارکت آحاد مردم انجام خواهد شد.
دیگر سخنران این گردهمایی جناب آقای مهندس کشاورز معاون محترم وزیر در امور زراعت بودند. ایشان اظهار داشتند که مسایلی چون توجه به شاخص بهره آوری آب در تولید محصولات کشاورزی با نیاز آبی کمتر، توسعه روشهای جدید کشت نظیر کشت نشایی هدایت و حمایت در تولید سبزی و صیفی در گلخانه ها، می بایست مورد توجه ویژه قرار گیرد.
 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.